У Гамбурзі проживає 2,1% жителів Німеччини. Економічний центр Гамбурга – його порт. Тут знаходиться найбільший морський і четвертий за величиною річковий порт Німеччини. Поруч з традиційним кораблебудуванням в Гамбурзі процвітає і безліч інших індустріальних галузей, такі як електротехнічна, хімічна, метало- і нафтова індустрія. Гамбург є резиденцією безлічі торгових фірм, економічних установ, банків і страхових організацій. До того ж Гамбург вважається і найважливішим містом преси в Німеччині. Відомими на весь світ є ботанічний сад і звіринець Хаденбеккс (Hadenbecks). Символом міста вважається Гамбурзький «Michel», 132-метрова вежа церкви святого Міхаеля (St. Michaelkirche).
Географічне положення Гамбург «затиснутий» між Шлезвіг – Гольштейном на півночі та Нижньою Саксонією на півдні. Він знаходиться по обидва боки річки Ельба, приблизно на відстані 110 км. від того місця, де Ельба впадає в Балтійське Море. Тут до неї прилягають річки Альстер і Білле (Alster і Bille).
Історія Гамбурга почалася у 8 столітті н. е. з маленького Закського села, що лежить сьогодні в районі сьогоднішнього Гамбурга. Після інтеграції у Франкенрайх місто зросло в побудований в 808 р. Хаммабург (Hammaburg). У 831 р. це місто стало резиденцією єпископа (Bischofsitz), з 834 – 845 воно було резиденцією архієпископа (Erzbischof). З 1188 р. поруч з торговим центром, резиденцією Бішофа виникло нове місто графа Гольштейнера. З 1806 – 1812 Гамбурзька Ганза отримала континентальну заборону Наполеона I. У 1810 – 1815 роках Гамбург, що належав тоді Франції, став членом Німецької Федерації, а з 1866 членом Північнонімецької Федерації. Повністю належати німецькій державі він став тільки з 1871 р. У 1937 р. у зв’язку зі з з’єднанням з багатьма прусськими містами і 27 земельними громадами виник т. н. великий Гамбург. Федеральною землею Німеччини Гамбург вважається з 1946 р.
Гамбург
ГотеліОпис курорту
Кращі готелі
За рейтингом Турправди